Штори і текстиль

Красиві штори і гардини відразу змінюють атмосферу Вашого дому чи офісу. Штори - не тільки прикраса, вони є однією з найбільш важливих частин загального інтер’єру.

На сьогоднішній день для декоративного оформлення інтер’єру використовується безліч різноманітних рішень з кольорами, фактурами та фасонами штор. Наприклад, натуральні тканини для штор гарно поєднуються з авангардним дизайном приміщення, а тканини з металевим блиском ідеально підійдуть до стилю hi-tech. «МіО-стиль» запропонує до Вашої уваги все різноманіття видів штор: класичні, римські, італійські, французькі, австрійські, гардини, тюль, ламбрекени та багато іншого. Широкий асортимент тканин представлений провідними виробниками (Германія,  Бельгія, Іспанія, Турція, Індія, Росія  та ін.)

Невід`ємним  елементом штор є карнизи. За допомогою алюмінієвих профільних систем можна оформити вікно будь-якої геометричної форми: арка, еркер, кутові та наклонні вікна. Карнизи виготовляються згідно з індивідуальними розмірами. Також в нашому асортименті Ви знайдете дерев`яні круглі карнизи, ексклюзивні багети з деревини, пластикові, металічні і ковані карнизи.

За бажанням клієнта штори можуть комплектуватися електроприводом. Широке застосування системи з автоматичним керуванням знайшли при оформленні сцен в актових залах, клубах, ресторанах, оранжереях, торгових центрах, офісних приміщеннях та в індивідуальних домах. Для їх виготовлення використовують карниз з алюмінієвого сплаву, обладнаний спеціальним двигуном.

Наша компанія бере участь в текстильному оформленні інтер’єрів комерційних та бюджетних організацій, готелів, ресторанів, клубів, котеджів та квартир.

«МіО-стиль» виконує весь комплекс послуг з пошиття штор – від розробки індивідуальних дизайнів до монтажу готових виробів. У нас Ви можете замовити: пошиття штор, порт`єр, гардин, ламбрекенів, ексклюзивної постільної білизни, виготовлення театральних завісів, спеціалізованого одягу, текстиль для готелів та ресторанів та інші вироби.

Ми прагнемо, щоб текстиль в інтер’єрі був сучасним, модним, відповідав життєвому устрію та смакам замовника, забезпечував йому комфорт та дарив радість. Наявність власного швейного цеху з сучасним обладнанням, володіння складними технологіями дозволяють задовольнити всі побажання клієнта.

Висока якість та індивідуальний підхід гарантуються!

сайт создан компанией веб студия